...

Полювання з гончими


Не так давно про полювання з гончаками в Україні мало хто знав. Може тому, дичини було багато і заводити собаку небуло потреби. Хоча про полювання з гончаками згадувалося ще 8 століть тому. Сьогодні полювання з гончаками набуває оборотів, тому, що полювати з чотириногим другом набагато цікавіше і результативніше.. Мисливець без собаки тільки на 50% мисливець, багато попробувавши полювати з собакою більше ніколи не будуть полювати без неї. У цій статті мова піде про естонського гончака.
Собаки цієї породи добре переносять усі сюрпризи українського клімату, тому їх можна утримувати як надворі, так і у квартирі. Вони низкорослі, але це ніяк не впливає на гончі якості, і нічим не поступається в цьомі руській гончій, чи будь яким іншим. Висота в загривку 45-52 см у вижлеців, на 3 см менше у вижловок. Поведінка у собак урівноважена і спокійна, при утриманні у квартирі чи у домі не добавляє клопіт, інколи можна навіть незаміти присутність собаки.
Естонський гончак не прискіпливий до їжі і їсть небагато, головне не перегодувати і слідкувати, щоб прийом їжі був в один і той самий час. Перед процесом прийому їжі бажано навчити, щоб собака реагувала на звук рогу, це допоможе Вам не загубити собаку на полюванні і управляти нею на відстані.
Цуценя з раннього віку потрібно познайомити з домашніми тваринами, і добитися щоб собака не була зацікавлена ними. В основному з естонськими гончаками полюють на зайця і лисицю, притравлювати на копитних просто немає сенсу, навіть навпаки при зустрічі з ними потрібно відгукувати їх. Починати притравлювати собаку можна уже з 6-8 місяців. Щоб собака почала швидше працювати, її потрібно познайомити із твариною вживу, щоб пес почув її запах і знав, що потрібно шукати.
Рекомендується молодій собаці щорічно робити прививки від чуми, а протягом всього життя – від сказу. З собакою без прививок забороняється полювати, а тимбільше утримувати.